DOLAR 18,6419
EURO 19,6224
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ °C

Türkiye U18 Şampiyonası Maç Sonuçları

Türkiye U18 Şampiyonası Maç  Sonuçları

1.Grup (İstanbul): Beylikdüzüspor (İstanbul), Dudulluspor (İstanbul) Feriköy (İstanbul), Kartalspor (İstanbul)

13.05 15:00 Feriköy-Dudulluspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü)

14.05 13:00 Beylikdüzüspor-Feriköy (Beşiktaş Bld İsmet İnönü)

14.05 15:00 Kartalspor-Dudulluspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü)

15.05 13:00 Dudullu-Beylikdüzüspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü)

15.05 15:00 Feriköy-Kartalspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü)

2.Grup (Kırklareli): Alibeyköyspor (İstanbul), Gazi Mahallesispor (İstanbul), Kapaklı Sitespor (Tekirdağ), Kartepe Belediyespor (Kocaeli), Kullarspor (Kocaeli), Uzunköprüspor (Edirne)

A Grubu:

12.05 15:00 Uzunköprüspor-Kartepe Belediyespor (Kavaklı Sentetik) 1-0

13.05 17:15 Alibeyköyspor-Kartepe Belediyespor (Kavaklı Sentetik)

14.05 15:00 Uzunköprüspor-Alibeyköyspor (Kavaklı Sentetik)

B Grubu:

12.05 17:15 Gazi Mahallesi-Kullarspor (Kavaklı Sentetik) 1-1

13.05 15:00 Kapaklı Sitespor-Gazi Mahallesi (Kavaklı Sentetik)

14.05 17:15 Kullarspor-Kapaklı Sitespor (Kavaklı Sentetik)

Final:

15:05 14:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Kavaklı Sentetik)

3.Grup (Kocaeli): Atıcılar Gençlikspor (Bursa), Çiftlikköy Belediyespor (Yalova), Demirtaşspor (Bursa), Harmanlıkspor (Sakarya), Paşabahçe (İstanbul) Sultanbeyli Belediyespor (İstanbul)

A Grubu:

12.05 14:00 Atıcılar Gençlikspor-Harmanlıkspor (Derince Suni Çim) 3-1

13.05 16:30 Sultanbeyli Belediyespor-Harmanlıkspor (Derince Suni Çim)

14.05 14:00 Atıcılar Gençlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Derince Suni Çim)

B Grubu:

12.05 16:30 Çiftlikköy Belediyespor-Demirtaşspor (Derince Suni Çim) 2-2

13.05 14:00 Paşabahçe-Çiftlikköy Belediyespor (Derince Suni Çim)

14.05 16:30 Demirtaşspor-Paşabahçe (Derince Suni Çim)

Final:

15.05 15:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Derince Suni Çim)

4.Grup (Çanakkale): Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Balıkesir), Ergene Velimeşespor (Tekirdağ), Kavacıkspor (İstanbul), Lüleburgaz Atletikspor (Kırklareli), Mecidiyeköyspor (İstanbul), Yunus Emre Belediyespor (Manisa)

A Grubu:

12.05 14:30 Yunus Emre Belediyespor-Kavacıkspor (18 Mart Sentetik) 2-1

13.05 17:00 Ergene Velimeşespor-Kavacıkspor (18 Mart Sentetik)

14.05 13:00 Yunus Emre Belediyespor-Ergene Velimeşespor (18 Mart Sentetik)

B Grubu:

12.05 17:00 Lüleburgaz Atletikspor-Balıkesir BŞB (18 Mart Sentetik) 1-1

13.05 14:30 Mecidiyeköyspor-Lüleburgaz Atletikspor (18 Mart Sentetik)

14.05 15:30 Balıkesir BŞB-Mecidiyeköyspor (18 Mart Sentetik)

Final:

15.05 13:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (18 Mart Sentetik)

5.Grup (Yalova): Dilovası Belediyespor (Kocaeli), Gebzespor (Kocaeli), İnegöl Kafkasspor (Bursa), Osmanelispor (Bilecik), Yeşilayspor (Kütahya), Zaferspor (Bursa)

A Grubu:

12.05 15:00 Zaferspor-Osmanelispor (Amatör 1 nolu saha) 5-1

13.05 15:00 Dilovası Belediyespor-Osmanelispor (Amatör 1 nolu saha)

14.05 15:00 Zaferspor-Dilovası Belediyespor (Amatör 1 nolu saha)

B Grubu:

12.05 17:00 İnegöl Kafkasspor-Gebzespor (Amatör 1 nolu saha) 2-1

13.05 17:00 Yeşilayspor-Gebzespor (Amatör 1 nolu saha)

14.05 17:00 İnegöl Kafkasspor-Yeşilayspor (Amatör 1 nolu saha)

Final:

15.05 15:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Amatör 1 nolu saha)

6.Grup (Kütahya): Bolvadin Termalspor (Afyonkarahisar), Bölmespor (Uşak), Dokuzkavaklarspor (Denizli), Gömeçspor (Balıkesir), Eskişehir Şekerspor (Eskişehir), Salihli Belediyespor (Manisa)

A Grubu:

12.05 14:00 Eskişehir Şekerspor-Salihli Belediyespor (Toki 1) 1-1

13.05 16:00 Bolvadin Termalspor-Eskişehir Şekerspor (Toki 1)

14.05 14:00 Salihli Belediyespor-Bolvadin Termalspor (Toki 1)

B Grubu:

12.05 16:00 Bölmespor-Gömeçspor (Toki 1) 2-2

13.05 14:00 Dokuzkavaklarspor-Bölmespor (Toki 1)

14.05 16:00 Gömeçspor-Dokuzkavaklarspor (Toki 1)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Toki 1)

7.Grup (Manisa): Aydın BŞB (Aydın), Bornova Kanderespor (İzmir), Buca Efelerspor (İzmir), Hastanebayırıspor (Çanakkale), Kızılcabölükspor (Denizli), Muğlaspor (Muğla)

A Grubu:

12.05 14:30 Kızılcabölükspor-Hastanebayırıspor (Manisa 8 Eylül) 4-2

3.05 14:30 Buca Efelerspor-Hastanebayırıspor (Manisa 8 Eylül)

14.05 14:30 Kızılcabölükspor-Buca Efelerspor (Manisa 8 Eylül)

B Grubu:

12.05 17:00 Aydın BŞB-Bornova Kanderespor (Manisa 8 Eylül) 2-1

13.05 17:00 Muğlaspor-Bornova Kanderespor (Manisa 8 Eylül)

14.05 17:00 Aydın BŞB-Muğlaspor (Manisa 8 Eylül)

Final:

15.05 16:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Manisa 8 Eylül)

8.Grup (Muğla): Antalya Büyükşehir Belediyespor (Antalya), Aydın Yıldızspor (Aydın), Balçova Belediye Termalspor (İzmir), Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur), Güzeltepe Gençlikspor (İzmir), Isparta 32 Spor (Isparta)

A Grubu:

12.05 14:30 Güzeltepe Gençlikspor-Antalya BŞB (Marmaris) 2-1

13.05 17:00 Isparta 32 Spor-Antalya BŞB (Marmaris)

14.05 14:30 Güzeltepe Gençlikspor-Isparta 32 Spor (Marmaris)

B Grubu:

12.05 17:00 Aydın Yıldızspor-Bucak Bld Oğuzhanspor (Marmaris) 2-3

13.05 14:30 Balçova Bld Termalspor-Aydın Yıldızspor (Marmaris)

14.05 17:00 Bucak Bld Oğuzhanspor-Balçova Bld Termalspor (Marmaris)

Final:

15.05 12:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Marmaris)

9.Grup (Afyonkarahisar): Alanya Kestelspor (Antalya), Anadolu Üniversitesi (Eskişehir), Kahramankazan Belediyespor (Ankara), Kavaklıderespor (Ankara), Selçuklu Belediyespor (Konya), Simav İdman Yurdu (Kütahya)

A Grubu:

12.05 12:00 Selçuklu Belediyespor-Kavaklıderespor (M-1) 2-1

13.05 14:00 Alanya Kestelspor-Kavaklıderespor (M-2)

14.05 12:00 Selçuklu Belediyespor-Alanya Kestelspor(M-1)

B Grubu:

12.05 12:00 Anadolu Üniversitesi-Simav İdman Yurdu (M-2) 7-0

13.05 16:30 Kahramankazan Belediyespor-Simav İdman Yurdu (M-1)

14.05 12:00 Anadolu Üniversitesi-Kahramankazan Belediyespor (M-2)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (M-2)

10.Grup (Adana): 5 Temmuz İskenderunspor (Hatay), Akdeniz Belediyespor (Mersin), Kaymaklı Belediyespor (Nevşehir), Niğde Belediyespor (Niğde), Osmaniyespor FK (Osmaniye), Şehitkamil Belediyespor (Gaziantep)

A Grubu:

12.05 15:00 Niğde Belediyespor-Kaymaklı Belediyespor (Muharrem Gülergin) 6-0

13.05 17:00 Akdeniz Belediyespor-Kaymaklı Belediyespor (Muharrem Gülergin)

14.05 15:00 Niğde Belediyespor-Akdeniz Belediyespor (Muharrem Gülergin)

B Grubu:

12.05 17:00 Osmaniyespor FK-5 Temmuz İskenderunspor (Muharrem Gülergin) 1-2

13.05 15:00 Şehitkamil Belediyespor-Osmaniyespor FK (Muharrem Gülergin)

14.05 17:00 5 Temmuz İskenderunspor-Şehitkamil Belediyespor (Muharrem Gülergin)

Final:

15.05 16:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Muharrem Gülergin)

11.Grup (Kahramanmaraş): Adana Vefaspor (Adana), Gazikentspor (Gaziantep), Kayseri OSB Atletikspor (Kayseri), Kilis Belediyespor (Kilis), Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Malatya), Reyhanlıspor (Hatay)

A Grubu:

12.05 15:00 Kilis Belediyespor-Adana Vefaspor (Batıpark) 1-3

13.05 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kilis Belediyespor (Batıpark)

14.05 15:00 Adana Vefaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Batıpark)

B Grubu:

12.05 17:30 Kayseri OSB Atletikspor-Reyhanlıspor (Batıpark) 2-1

13.05 17:30 Gazikentspor-Reyhanlıspor (Batıpark)

14.05 17:30 Kayseri OSB Atletikspor-Gazikentspor (Batıpark)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Batıpark)

12.Grup (Nevşehir): Adana Gençlerbirliği (Adana), Aksaray Anadolu Gençlikspor (Aksaray), Kasırgaspor (Konya), Kocasinan Şimşekspor (Kayseri), Mucurgücü (Kırşehir), Tarsus İdman Yurdu (Mersin)

A Grubu:

12.05 14:00 Mucurgücü-Adana Gençlerbirliği (Merkez 2 nolu) 0-8

13.05 16:00 Kocasinan Şimşekspor-Mucurgücü (Merkez 2 nolu)

14.05 14:00 Adana Gençlerbirliği-Kocasinan Şimşekspor (Merkez 2 nolu)

B Grubu:

12.05 16:00 Tarsus İdman Yurdu-Kasırgaspor (Merkez 2 nolu) 2-1

13.05 14:00 Aksaray Anadolu Gençlikspor-Kasırgaspor (Merkez 2 nolu)

14.05 16:00 Tarsus İdman Yurdu-Aksaray Anadolu Gençlikspor (Merkez 2 nolu)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Merkez 2 nolu)

13.Grup (Malatya): Bingöl Bld Yaşamspor (Bingöl), Diyarbakır DSİ (Diyarbakır), Elazığ Bld Ulaşımspor (Elazığ), Kahta İdman Yurdu (Adıyaman), Şanlıurfaspor (Şanlıurfa), Türkoğlu Gençlerbirliği (Kahramanmaraş)

A Grubu:

12.05 14:00 Bingöl Bld Yaşamspor-Kahta İdman Yurdu (Yeşiltepe 1) 0-5

13.05 16:00 Şanlıurfaspor-X (Yeşiltepe 1)

14.05 13:40 Y-Şanlıurfaspor (Yeşiltepe 1)

B Grubu:

12.05 16:00 Türkoğlu Gençlerbirliği-Elazığ Bld Ulaşımspor (Yeşiltepe 1) 3-1

13.05 14:00 Diyarbakır DSİ-Elazığ Bld Ulaşımspor (Yeşiltepe 1)

14.05 15:30 Türkoğlu Gençlerbirliği-Nusaybin Belediyespor (Yeşiltepe 1)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Yeşiltepe 1)

14.Grup (Diyarbakır): Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği (Batman), Muş Belediyespor (Muş), Nusaybin Belediyespor (Mardin), Siirt Kartalspor (Siirt), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Yüksekova Belediyespor (Hakkari)

A Grubu:

12.05 14:00 Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği-Şanlıurfa BŞB (V.A.Cemil Serhadlı) 0-1

13.05 14:00 Yüksekova Belediyespor-Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği (V.A.Cemil Serhadlı)

14.05 14:00 Şanlıurfa BŞB-Yüksekova Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı)

B Grubu:

12.05 16:30 Siirt Kartalspor-Muş Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı) 1-1

13.05 16:30 Nusaybin Belediyespor-Siirt Kartalspor (V.A.Cemil Serhadlı)

14.05 16:30 Muş Belediyespor-Nusaybin Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (V.A.Cemil Serhadlı)

15.Grup (Muş): 1960 Silopispor (Şırnak), Ağrı 1970 Spor (Ağrı), Erganispor (Diyarbakır), Vangölü Sportif (Van)

13.05 14:00 Vangölü Sportif-Erganispor (Muş Sentetik)

13.05 16:00 Ağrı 1970 Spor-1960 Silopispor (Muş Sentetik)

14.05 13:00 Erganispor-Ağrı 1970 Spor (Muş Sentetik)

14.05 15:00 1960 Silopispor-Vangölü Sportif (Muş Sentetik)

15.05 10:00 Vangölü Sportif-Ağrı 1970 Spor (Muş Sentetik)

15.05 12:00 1960 Silopispor-Erganispor (Muş Sentetik)

16.Grup (Rize): Giresun Sanayispor (Giresun), Gölespor (Ardahan), Iğdır Yurdum Gençlikspor (Iğdır), Konursuspor (Bayburt), Sebat Gençlikspor (Trabzon), Yakutiyespor (Erzurum)

A Grubu:

12.05 11:00 Konursuspor-Yakutiyespor (Şenol Birol) 1-7

13.05 11:00 Gölespor-Konursuspor (Şenol Birol)

14.05 11:00 Yakutiyespor-Gölespor (Şenol Birol)

B Grubu:

12.05 13:00 Giresun Sanayispor-Sebat Gençlikspor (Şenol Birol) 1-2

13.05 13:00 Iğdır Yurdum Gençlikspor-Giresun Sanayispor (Şenol Birol)

14.05 13:00 Sebat Gençlikspor-Iğdır Yurdum Gençlikspor (Şenol Birol)

Final:

15.05 13:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Şenol Birol)

17.Grup (Ordu): Anagold 24 Erzincanspor (Erzincan), Araklı 1961 Spor (Trabzon), Atakum Belediyespor (Samsun), Kayadibispor (Giresun), Rize Belediyespor (Rize), Sivas Yolspor (Sivas)

A Grubu:

12.05 13:00 Araklı 1961 Spor-Rize Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 1-0

13.05 13:00 Sivas Yolspor-Rize Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.05 13:00 Araklı 1961 Spor-Sivas Yolspor(Ordu 19 Eylül)

B Grubu:

12.05 15:30 Kayadibispor-Anagold 24 Erzincanspor (Ordu 19 Eylül) 2-0

13.05 15:30 Atakum Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Ordu 19 Eylül)

14.05 15:30 Kayadibispor-Atakum Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

Final:

15.05 14:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Ordu 19 Eylül)

18.Grup (Tokat): Amasya Belediyespor (Amasya), Çorum Halk Eğitimi Kültürspor (Çorum), Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Kastamonu), Türk Metal 1963 Spor (Kırıkkale), Galataspor (Ordu), Sorgun Belediyespor (Yozgat)

A Grubu:

12.05 13:30 Türk Metal 1963 Spor-Amasya Belediyespor (Uzunkum Sentetik) 0-3

13.05 13:30 Çorum H.E.Kültürspor-Türk Metal 1963 Spor (Uzunkum Sentetik)

14.05 12:00 Amasya Belediyespor-Çorum H.E.Kültürspor (Uzunkum Sentetik)

B Grubu:

12.05 15:30 Galataspor-Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Uzunkum Sentetik) 1-0

13.05 15:30 Sorgun Belediyespor- Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Uzunkum Sentetik)

14.05 14:00 Galataspor-Sorgun Belediyespor (Uzunkum Sentetik)

Final:

15.05 11:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Uzunkum Sentetik)

19.Grup (Kastamonu): 1074 Çankırıspor (Çankırı), 5000 Evlerspor (Karabük), Çarşambaspor (Samsun), Erbaa Gençlikspor (Tokat), Kozlu Belediyespor (Zonguldak), Sinop Tersanespor (Sinop)

A Grubu:

12.05 13:00 Erbaa Gençlikspor-Kozlu Belediyespor (Kastamonu Hasan Doğan) 0-3

13.05 15:00 Çarşambaspor-Erbaa Gençlikspor (Kastamonu Hasan Doğan)

14.05 13:00 Kozlu Belediyespor-Çarşambaspor (Kastamonu Hasan Doğan)

B Grubu:

12.05 15:00 1074 Çankırıspor-5000 Evlerspor (Kastamonu Hasan Doğan) 2-1

13.05 13:00 Sinop Tersanespor-5000 Evlerspor (Kastamonu Hasan Doğan)

14.05 15:00 1074 Çankırıspor-Sinop Tersanespor(Kastamonu Hasan Doğan)

Final:

15.05 12:30 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Kastamonu Hasan Doğan)

20.Grup (Zonguldak): Akyazı Akınspor (Sakarya), Bartın Gençlerbirliği (Bartın), Başkent Edaşspor (Ankara), Gölbaşı Belediyespor (Ankara), Kıbrıscıkspor (Bolu), Pırpır Gençlikspor (Düzce)

A Grubu:

12.05 16:30 Başkent Edaşspor-Akyazı Akınspor (Fener) 3-2

13.05 16:30 Bartın Gençlerbirliği-Akyazı Akınspor (Fener)

14.05 16:30 Başkent Edaşspor-Bartın Gençlerbirliği (Fener)

B Grubu:

12.05 14:00 Pırpır Gençlikspor-Kıbrıscıkspor (Fener) 1-2

13.05 14:00 Gölbaşı Belediyespor-Pırpır Gençlikspor (Fener)

14.05 14:00 Kıbrıscıkspor-Gölbaşı Belediyespor (Fener)

Final:

15.05 13:00 A Grubu 1.si-B Grubu 1.si (Fener)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.